Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Elton John"

Publikohen emrat për “Apple Music Festival”

    Publikohen emrat për “Apple Music Festival”

Një nga festivalet më të rëndësishme të muzikës në botë, Apple Music Festival sapo ka publikuar të gjithë artistët që do të performojnë nga data 18 Shtator e deri në

Lexo me Shume