Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Elton Çiço"

Vrasja e Elton Çiços, “arrest shtëpie” policit Trimi

    Vrasja e Elton Çiços, “arrest shtëpie” policit Trimi

Gjykata e Lartë ka vendosur masën e sigurisë “arrest shtëpie” për shtetasin Alban Trimi, të akuzuar për përfshirje në vrasjen e Elton Çiços, dy muaj më parë, në lokalin “De

Lexo me Shume

Ekzekutimi i Elton Çiças, shkak prishja e pazareve të drogës. Autori ishte në shërbim prove

    Ekzekutimi i Elton Çiças, shkak prishja e pazareve të drogës. Autori ishte në shërbim prove

Prishja e pazareve të drogës është motivi i vrasjes mafioze të ndodhur më 1 maj në lokalin “De Niro” në kryeqytet. Mësohet se 36-vjeçari i ekzekutuar Elton Çiço ka pasur

Lexo me Shume

Ekzekutimi i Elton Çiços, publikohet një tjetër video

    Ekzekutimi i Elton Çiços, publikohet një tjetër video

Vetëm dy ditë pas ekzekutimit të shtetasit Elton Çiço në lokalin “De Niro” në Tiranë, pamje të reja janë publikuar së fundmi, ku duket qartazi se si autori i krimit

Lexo me Shume

Detaje të reja nga ekzekutimi në Tiranë, ja kush është mjeku i arrestuar

    Detaje të reja nga ekzekutimi në Tiranë, ja kush është mjeku i arrestuar

Detaje të reja janë zbardhur nga hetimi që vijon lidhur me ekzekutimin e mbrëmjes së 1 majit në kryeqytet. Në puntatën e djeshme të emisionit “Opinion”, u bë me dije

Lexo me Shume

Ekzekutimi në Tiranë, vrasësi u përplas me gazetarin. Në pranga një person, prishi provat

    Ekzekutimi në Tiranë, vrasësi u përplas me gazetarin. Në pranga një person, prishi provat

Gazetari Spartak Koka ka qenë gazetari që u përfol për praninë e tij në lokalin “De Niro”, lokali ku u ekzekutua shtetasi Elton Çiça. I ftuar në emisionin “Opinion”, ai

Lexo me Shume