Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Elseid Hysaj"

(Foto) Vjen në jetë Elisi! Elseid Hysaj bëhet baba!

    (Foto) Vjen në jetë Elisi! Elseid Hysaj bëhet baba!

Elseid Hysaj është bërë baba! Vetëm para pak minutash, mbrojtësi i skuadrës së Napoli-t dhe i Kombëtares së Shqipërisë ka postuar në profilin e tij në Instagram një fotografi ku

Lexo me Shume