Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Elona Duro"

Ilda Bejleri dhe Elona Duro në eventin elitar më të veçantë në botë

Ilda Bejleri dhe Elona Duro në eventin elitar më të veçantë në botë

Prezantueset simpatike të Digitalb, Ilda Bejleri dhe Elona Duro, aktualisht ndodhen në Argjentinë. Vajzat janë shumë aktive në rrjetet sociale dhe po tregojnë që po argëtohen pa masë. Me gjithë

Lexo me Shume