Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ellen DeGeneres"

Justin fshiu Instagram-in. Po fotot ku do t’ia shohim? Ellen ka një zgjidhje

    Justin fshiu Instagram-in. Po fotot ku do t’ia shohim? Ellen ka një zgjidhje

Ditën e djeshme, Justin Bieber fshiu profilin e tij në Instagram si pasojë e komenteve fyese të fansave dhe “luftës” me Selena Gomez. Po fotot e nxehta e seksi të

Lexo me Shume

Anne Hathaway: Pas lindjes së djalit kam më shumë vetëbesim

    Anne Hathaway: Pas lindjes së djalit kam më shumë vetëbesim

Aktorja Anne Hathaway nuk hyn në kategorinë e nënave të reja të fiksuara pas fazës pas-lindje. Në një intervistë të dhënë në “The Ellen DeGeneres Show”, Anne, e cila vetëm

Lexo me Shume

Ellen DeGeneres vë në siklet Drake lidhur me Rihanna-n. Janë apo nuk janë bashkë? Drake u përgjigj kështu…

Ellen DeGeneres vë në siklet Drake lidhur me Rihanna-n. Janë apo nuk janë bashkë? Drake u përgjigj kështu…

Nëse doni të dini diçka “pikante” lidhur me një personazh të njohur, më mirë lëreni Ellen DeGeneres ta zbulojë. Episodin e kaluar ajo kishte të ftuar në studio reperin kanadez,

Lexo me Shume

E marta “ters” e vajzës së John Travolta-s

E marta “ters” e vajzës së John Travolta-s

John Travolta mund të jetë një aktor i madh, por nën lëkurën e këtij aktori të madh mund të jetojë një baba ‘turpërues’. Në emisionin e së martës të Ellen

Lexo me Shume