Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Elle"

Beyonce, një ‘shuplakë’ për kritikët

Beyonce, një ‘shuplakë’ për kritikët

  Ju kujtohet kënga më e fundit nga Beyonce, “Formation”, e cila pati një impakt social të madh në SHBA? Pas një shkëputje tre vjecare nga dhënia e intervistave, Bey

Lexo me Shume

Dy artistet me ngjyrë që po bëjnë histori

Dy artistet me ngjyrë që po bëjnë histori

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Beyonce dhe Rihanna, apo Rihanna dhe Beyonce, kjo ka ngjallur gjithmonë debate në media por tani nuk ka më rëndësi pasi

Lexo me Shume