Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ella Travolta"

E marta “ters” e vajzës së John Travolta-s

E marta “ters” e vajzës së John Travolta-s

John Travolta mund të jetë një aktor i madh, por nën lëkurën e këtij aktori të madh mund të jetojë një baba ‘turpërues’. Në emisionin e së martës të Ellen

Lexo me Shume