Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Elita Rudi"

Aurela Hoxha: Më ftojnë në evente botërore se kam investuar në karrierën time

    Aurela Hoxha: Më ftojnë në evente botërore se kam investuar në karrierën time

Një ndër personazhet e ftuar në emisionin “Elite Zone” të kësaj të shtune ka qenë edhe bukuroshja Aurela Hoxha, e cila është vënë disi në pozicionin e marrjes në pyetje

Lexo me Shume

Ja cili është këngëtari shqiptar me të cilin nuk do të bashkëpunonte kurrë Blero

    Ja cili është këngëtari shqiptar me të cilin nuk do të bashkëpunonte kurrë Blero

Këngëtari i shumëpëlqyer nga të rinjtë – Blero, ka qenë i ftuar pak ditë më parë në emisionin “Elite Zone’ të bukuroshes kosovare Elita Rudi! Përveç pyetjeve që lidhen me

Lexo me Shume