Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Elisa Spiropali"

Elisa Spiropali – Blushit, pas deklaratës për largimin nga partia: Je kazani i ambicies tënde

    Elisa Spiropali – Blushit, pas deklaratës për largimin nga partia: Je kazani i ambicies tënde

Përmes një letre të hapur, postuar pak orë më parë në llogarinë e saj në Facebook, Elisa Spiropali i është kundërvënë deputetit socialist Ben Blushi, i cili u shpreh së

Lexo me Shume

Zgjedhja e Elisa Spiropalit zhgënjen anëtarët e PS-së

Zgjedhja e Elisa Spiropalit zhgënjen anëtarët e PS-së

Elisa Spiropali është një figurë e njohur e Partisë Socialiste. Karriera e saj politike nisi me aktivizimin në FRESSH, ku për një kohë mbajti dhe pozicionin e kryetares. Pas fitores

Lexo me Shume