Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "elefante"

Deputeti australian vret dhe konsumon pjesë nga elefanti

Deputeti australian vret dhe konsumon pjesë nga elefanti

Tonight in NSW Parliament @sffAustralia MP Robert Borsak admitted to eating the elephant he shot. True & disgusting pic.twitter.com/8WFUQhpKpJ — Jeremy Buckingham (@greensjeremy) May 31, 2016 Robert Borsak, një politikan

Lexo me Shume