Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "elefant"

Arnold Schwarzenegger trembet nga një…elefant!

    Arnold Schwarzenegger trembet nga një…elefant!

Arnold Schwarzenegger është i njohur për dhjetëra role në filma aksion përgjatë gjithë karrierës së tij, por ky incident teksa aktori eksploronte jetën e egër në Afrikë është më i

Lexo me Shume