Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Elbasan"

Përplasja me armë në Elbasan, zbulohet pse fisi Çapja qëlloi me armë policinë

    Përplasja me armë në Elbasan, zbulohet pse fisi Çapja qëlloi me armë policinë

Një përplasje me armë është shënuar mbrëmjen e djeshme mes fisit Çapja në Elbasan dhe efektivëve të policisë. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në afërsi të vendit të quajtur “Ish-Konservimi”,

Lexo me Shume

Atentati në Elbasan, autori i ulur në lokal me armë

    Atentati në Elbasan, autori i ulur në lokal me armë

Detaje të reja janë zbardhur nga atentati i shënuar ditën e djeshme në Elbasan, ku mbetën të plagosur miku i objektivit Florenc Çapja dhe efektivja e policisë Matilda Kërmezo. Dëshmitarët

Lexo me Shume

Atentat Florenc Çapjes në Elbasan, plagoset miku i tij dhe një efektive policie

    Atentat Florenc Çapjes në Elbasan, plagoset miku i tij dhe një efektive policie

Të shtëna me armë janë shënuar rreth orës 10:15 të paradites së sotme në afërsi të Gjykatës së Rrethit Elbasan. Ndërkohë që ende nuk janë identifikuar autorët e sulmit me

Lexo me Shume

Transferohet Emiljano Shullazi, vendoset tek sektori “VIP” në paraburgimin e Elbasanit

    Transferohet Emiljano Shullazi, vendoset tek sektori “VIP” në paraburgimin e Elbasanit

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka kryer ditën e sotme transferimin e Emiljano Shullazit nga burgu 302 tek sektori “VIP” në paraburgimin e Elbasanit. Mësohet se ai është dërguar në

Lexo me Shume

Cërrik, hyn fshehurazi në banesë dhe ngacmon seksualisht 18-vjeçaren

    Cërrik, hyn fshehurazi në banesë dhe ngacmon seksualisht 18-vjeçaren

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga shtetasin 26-vjeçar Halit Mëhalla, banues në fshatin Klos të Cërrikut. Ai akuzohet se ka hyrë fshehurazi në një banesë dhe ka ngacmuar seksualisht

Lexo me Shume

Elbasan, 30-vjeçari mbyt nënën e tij

    Elbasan, 30-vjeçari mbyt nënën e tij

Një krim brenda e familjes ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku djali 30-vjeçar ka mbytur me duar nënën e tij. Policia e Elbasanit ka bërë të ditur se rreth

Lexo me Shume

Ekzekutimi në Elbasan, pranga rojes së karburantit. Policia: Nuk kallëzoi krimin

    Ekzekutimi  në Elbasan, pranga rojes së karburantit. Policia: Nuk kallëzoi krimin

Në vijim të hetimeve për zbardhjen e ngjarjes së rëndë të ndodhur mëngjesin e djeshëm në Elbasan, specialistët për krimet e rënda kanë vënë në pranga rojen e karburantit Shkëlqim

Lexo me Shume

Eksploziv në portën e një banese në Elbasan, dyshohet për hakmarrje

    Eksploziv në portën e një banese në Elbasan, dyshohet për hakmarrje

Një shpërthim i fuqishëm eksplozivi është dëgjuar mëngjesin e ditës së sotme në lagjen “5 Maji” të qytetit të Elbasanit. Ka qenë banesa e shtetasit 62-vjeçar me iniciale E. R,

Lexo me Shume

Gjendet një i ekzekutuar në Elbasan, ishte me precedent penal

  Gjendet një i ekzekutuar në Elbasan, ishte me precedent penal

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e ditës së sotme në lagjen “28 Nëntori” të Elbasanit. Ai u gjet

Lexo me Shume

Elbasan, shpërthim eksplozivi në një lokal

  Elbasan, shpërthim eksplozivi në një lokal

Një shpërthim eksplozivi është shënuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Elbasanit. Mësohet se lënda shpërthyese ishte vendosur në lokalin

Lexo me Shume