Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Elbasan Arena"

Champions League – Salzburg-Partizani, sonte në mbrëmje. Të kuqtë ëndërrojnë përmbysjen!

    Champions League – Salzburg-Partizani, sonte në mbrëmje. Të kuqtë ëndërrojnë përmbysjen!

Sonte në mbrëmje do të luhet ndeshja e kthimit mes Salzburg dhe Partizanit, e vlefshme për fazën e tretë eliminatore të UEFA Champions League. Në orën 20:30, në ‘Red Bull

Lexo me Shume

Champions League – Partizani-Salzburg, formacionet zyrtare

    Champions League – Partizani-Salzburg, formacionet zyrtare

Edhe pak minuta na ndajnë nga përballja e orës 20:15 mes Partizanit dhe Red Bull Salzburg në “Elbasan Arena”, e vlefshme për fazën e 3-të eliminatore të UEFA Champions League.

Lexo me Shume

Shqipëria pret Greqinë në “Elbasan Arena”, një minutë heshtje

    Shqipëria pret Greqinë në “Elbasan Arena”, një minutë heshtje

Kombëtarja U21 e Shqipërisë po përballet sot me Greqinë në stadiumin e “Elbasan Arena”. Kjo ndeshje, e vlefshme për eliminatoret e “Europianit 2017” për U21, nisi me një minutë heshtje

Lexo me Shume