Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "El Loco"

Lazio – Presidenti Lotito ‘i tërbuar”, i kërkon 50 milionë euro dëmshpërblim Bielsa-s

    Lazio – Presidenti Lotito ‘i tërbuar”, i kërkon 50 milionë euro dëmshpërblim Bielsa-s

“Tërmet” në shtëpinë e Lazio-s! Vendimi i trajnerit Marcelo Bielsa për t’u larguar vetëm pak ditë pas zbarkimit në kryeqytet ka shkaktuar shumë polemika. Trajneri e ka justifikuar levizjen e

Lexo me Shume