Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ekzekutime"

Kim Jong ekzekuton dy zyrtarë të lartë koreanë

    Kim Jong ekzekuton dy zyrtarë të lartë koreanë

Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong-u, ka urdhëruar ekzekutimin publik të dy liderëve të lartë me armë anti-ajrore. Sipas mediave në Korenë e Jugut, këto ekzekutime s’janë gjë tjetër

Lexo me Shume