Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ekzaminim"

Kodër Selitë, një i pajetë gjendet i masakruar në rrugë

    Kodër Selitë, një i pajetë gjendet i masakruar në rrugë

Kufoma e masakruar e një mashkulli është gjetur paraditen e sotme nga banorët në Kodër Selitë. Ka qenë një kalimtar i rastit që ka parë kufomën në rrugë dhe ka

Lexo me Shume

Aksidenti ajror në Shkodër, mbërrin në Gjermani karta e kamerës së helikopterit të rrëzuar

    Aksidenti ajror në Shkodër, mbërrin në Gjermani karta e kamerës së helikopterit të rrëzuar

Karta e kamerës së helikopterit që u rrëzua disa javë më parë në liqenin e Shkodrës, ka mbërritur në Gjermani ku pritet që t’i nënshtrohet ekspertizës. Ekzaminimi do kryhet nga

Lexo me Shume