Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "eksperte"

Reforma në drejtësi, Basha mbledh ekspertët e PD

    Reforma në drejtësi, Basha mbledh ekspertët e PD

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbledhur në një takim ekspertët demokratë të reformës në drejtësi. Ky takim zhvillohet një ditë përpara votimit të draftit në parlament. Të pranishëm

Lexo me Shume