Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Egor Tarabasov"

Lindsay Lohan fejohet me miliarderin rus

    Lindsay Lohan fejohet me miliarderin rus

Lindsay Lohan ka vendosur unazën e fejesës ditën e sotme me Egor Tarabasov, trashëgimtar i pasurisë së një multimiliarderi rus. Lajmi fillimisht u bë i ditur nga TMZ, që raportonte

Lexo me Shume