Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "efektiv"

U vra në detyrë. Qeveria, 5 milionë lekë familjes së efektivit Adrian Kodra

    U vra në detyrë. Qeveria, 5 milionë lekë familjes së efektivit Adrian Kodra

Në mbledhjen e sotme, Këshilli i Ministrave ka miratuar vendimin për akordimin e ndihmës me vlerë 5 milionë lekë për familjen e efektivit Adrian Kodra, i cili mbeti i vrarë

Lexo me Shume