Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Edward Snowden"

Gjermania nderon me çmim Edward Snowden

    Gjermania nderon me çmim Edward Snowden

Ish-kontraktori i Agjencisë Kombëtare të Sigurisë (NSA) në SHBA, Edward Snowden, i cili akuzohet për publikim të sekreteve amerikane, është nderuar me çmim nga gjermanët e qytetit Kassel. “Glass of

Lexo me Shume