Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Eduart Ndocaj"

Dhunimi i deputetit Ndocaj, kryeprokurori i Prizrenit: Kërkuam masën e paraburgimit për dy autorët

    Dhunimi i deputetit Ndocaj, kryeprokurori i Prizrenit: Kërkuam masën e paraburgimit për dy autorët

Deputeti i Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj, i cili u përfol se ishte rrahur nga disa persona gjatë një vizite të zhvilluar në Kosovë, e ka mohuar lajmin përmes një postimi

Lexo me Shume

“Kaubojsi” i ftuar në SHBA, por jo me delegacionin e Ramës

    “Kaubojsi” i ftuar në SHBA, por jo me delegacionin e Ramës

Deputeti Eduart Ndocaj do të udhëtojë drejt Shteteve të Bashkurara të Amerikës me ftesë të kongresmenit Dana Rohrabacher. Ka qenë vetë deputeti që e ka bërë publik lajmin në rrjetin

Lexo me Shume