Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Eduard Halimi"

Reforma në drejtësi miratohet në parim, Rama: Hap i madh

    Reforma në drejtësi miratohet në parim, Rama: Hap i madh

Komisioni i posaçëm parlamentar i reformës në drejtësi ka miratuar sot në parim draftin e ekspertëve ndërkombëtarë për ndryshimet kushtetuese. Në këtë mbledhje, mazhoranca dhe opozita kanë gjetur konsensus për

Lexo me Shume