Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Edi Paloka"

Paloka tenton të qëllojë Braçen, ndërhyn Garda

    Paloka tenton të qëllojë Braçen, ndërhyn Garda

Po vazhdon seanca plenare në Kuvendin e Shqipërisë, ku janë nxehur gjakrat nëpërmjet dy palëve politike. Pa kamera dhe mikrofona, ka ndodhur një sherr midis Erion Braçes dhe Arben Ristanit.

Lexo me Shume