Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "e vjedhur"

Audio/Kënga e padëgjuar e Ledri Vulës, kush e hodhi ilegalisht në internet?

    Audio/Kënga e padëgjuar e Ledri Vulës, kush e hodhi ilegalisht në internet?

Ledri Vula ka qenë një nga reperet më aktivë të kësaj vere, duke publikuar shumë hite muzikore. “Beautiful”, “Nuk ma la”, “Messi” etj. janë disa nga këngët që reperi nga

Lexo me Shume