Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "E drejta e autorit"

(Ekskluzive) Rozana Radi: Kush e mbron të drejtën time?

    (Ekskluzive) Rozana Radi: Kush e mbron të drejtën time?

Nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Facebook, këngëtarja Rozana Radi ka dashur të shprehë një shqetësim që prej vitesh ka prekur shumë artistë dhe jo vetëm: e drejta

Lexo me Shume