Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dukagjin"

Krim në familje në Dukagjin, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

    Krim në familje në Dukagjin, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

Një krim i rëndë është shënuar ditën e sotme në Dukagjin, ku pas një sherri në fshatin Lekaj të Dukagjinit, vëllai ka qëlluar me armë vëllanë e tij dhe kunatën,

Lexo me Shume