Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "duhani"

Kryeministri i nervozuar, shkel ligjin. Do të gjobitet?!

    Kryeministri i nervozuar, shkel ligjin. Do të gjobitet?!

Përpara miratimit të reformës në drejtësi, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është parë teksa pinte cigare në shoqërinë e deputeteve gra. Për rreth dy orë në mjediset e Kuvendit, kreu

Lexo me Shume

Gati standardizimi i paketave të cigareve në mbarë botën

    Gati standardizimi i paketave të cigareve në mbarë botën

Sipas asaj që pohon Organizata Botërore e Shëndetit, paketimet e standardizuara për cigaret mendohet të bëhen globale për të pasur një ndikim të madh edhe te shëndeti. Lëvizjet e shumta

Lexo me Shume