Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Drita"

Ndërpritet “E diela shqiptare”! Ja arsyeja

    Ndërpritet “E diela shqiptare”! Ja arsyeja

"E diela shqiptare" pa drita ◄ Back Next ► Picture 1 of 1 Programit “E diela shqiptare” i është dashur të përballet me një të papritur gjatë transmetimit të sotëm,

Lexo me Shume