Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Drini Zeqo"

Drini Zeqo: “Nuk është hera e parë që marr dhurata nga kryeministri”

    Drini Zeqo: “Nuk është hera e parë që marr dhurata nga kryeministri”

    Gazetari i njohur Drini Zeqo feston sot ditëlindjen e tij të 34-t dhe entuziazmit të festës i është bashkangjitur edhe një dhuratë tepër speciale. E gjeni dot kush

Lexo me Shume