Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "dreq"

Dreq! Doli…

    Dreq! Doli…

Ashtu siç kishte lajmëruar, Enca ka publikuar disa minuta më parë klipin e saj të titulluar “Dreq” dhe mund t’ju themi që duhet ta shikoni patjetër. Videoja, 3 minuta e

Lexo me Shume

Ka “vdekur” Enca?

Ka “vdekur” Enca?

  Mesa duket, e njëjta histori e Era Istrefit e ka prekur edhe Enca Haxhiajn. Menjëherë pasi ka arritur 1 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, Enca ka postuar

Lexo me Shume