Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dren Abazi"

Arti i drejtohet vëllait Dren Abazi: “Kënga jote të vë në gjumë.”

    Arti i drejtohet vëllait Dren Abazi: “Kënga jote të vë në gjumë.”

Ditën e djeshme, këngëtari nga Kosova, Dren Abazi lançoi videon e tij më të re të titulluar “Lamtumirë”, që në fakt është një ‘remake’ i këngës me të njëjtin titull,

Lexo me Shume