Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "drejtues"

Mosmbajtja e rripit të sigurimit, sanksionet hyjnë në fuqi më 10 shtator

    Mosmbajtja e rripit të sigurimit, sanksionet hyjnë në fuqi më 10 shtator

Më 10 shtator do të hyjnë në fuqi gjobat e reja për mosmbajtjen e rripit të sigurimit në makina. Fillimisht u mendua që ato të hynin në fuqi prej ditës së

Lexo me Shume

Zgjidhen drejtuesit e rinj të PS në Berat dhe Shkodër

    Zgjidhen drejtuesit e rinj të PS në Berat dhe Shkodër

Ditën e sotme janë zhvilluar zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Socialiste në Berat dhe Shkodër. Procesi i votimit në Berat ka nisur rreth orës 11:00, ku veç deputetëve

Lexo me Shume

Siguria rrugore, në pranga 11 drejtues mjetesh të dehur. Pezullohen 47 patenta

    Siguria rrugore, në pranga 11 drejtues mjetesh të dehur. Pezullohen 47 patenta

Në kuadër të aksionit të policisë rrugore për rritjen e parametrave të sigurisë, janë ushtruar kontrolle në rrugët kryesore dhe dytësore të Tiranës, të cilat janë kryer me dragera dhe

Lexo me Shume