Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Drake"

(Video) Këngët e Drake nuk i keni dëgjuar kurrë në këtë version

    (Video) Këngët e Drake nuk i keni dëgjuar kurrë në këtë version

Kemi parë që artistëve t’u kushtohen këngë, letra, mesazhe, libra, por kurrë një “cover” të këngëve të tyre në piano. Kjo gjë i ka ndodhur Drake, këngët e të cilit

Lexo me Shume

(Video) Drake dhe Rihanna shkëmbejnë puthje në skenë

    (Video) Drake dhe Rihanna shkëmbejnë puthje në skenë

Marrëdhënia mes Drake dhe Rihanna-s tashmë është kthyer në një telenovelë. Të gjithë janë të sigurt që ata janë në një lidhje, por “protagonistët” akoma nuk e pranojnë publikisht. Pas

Lexo me Shume

Teen Choice Awards 2016 – Justin Timberlake, Justin Bieber, Selena Gomez, disa nga fituesit…

    Teen Choice Awards 2016 – Justin Timberlake, Justin Bieber, Selena Gomez, disa nga fituesit…

Justin Bieber, Selena Gomez e Justin Timberlake janë disa nga emrat triumfues në mbrëmjen e djeshme në Los Angeles, gjatë ceremonisë së përvitshme “Teen Choice Awards 2016”. Personazhet e kinemasë, të

Lexo me Shume

(Video) Obama këndon “One Dance” të Drake

    (Video) Obama këndon “One Dance” të Drake

Që Obama është një nga liderët më “të paparë” të Shtëpisë së Bardhë, kjo nuk është ndonjë habi e madhe. Këtë herë, presidenti i SHBA-së ka kënduar refrenin e një

Lexo me Shume

Drake zhgënjen fansat. Anulon të gjitha paketat VIP

    Drake zhgënjen fansat. Anulon të gjitha paketat VIP

Fansat dhe adhuruesit, të cilët janë të emocionuar se mund të takojnë Drake këtë verë në “Summer Sixteen Tour”, tani do të zhgënjehen. Artisti kanadez ka deklaruar për publikun e

Lexo me Shume

Ellen DeGeneres vë në siklet Drake lidhur me Rihanna-n. Janë apo nuk janë bashkë? Drake u përgjigj kështu…

Ellen DeGeneres vë në siklet Drake lidhur me Rihanna-n. Janë apo nuk janë bashkë? Drake u përgjigj kështu…

Nëse doni të dini diçka “pikante” lidhur me një personazh të njohur, më mirë lëreni Ellen DeGeneres ta zbulojë. Episodin e kaluar ajo kishte të ftuar në studio reperin kanadez,

Lexo me Shume

Drake: E dua shumë Nicki Minaj, por i dashuri i saj na e ka ndaluar të flasim

    Drake: E dua shumë Nicki Minaj, por i dashuri i saj na e ka ndaluar të flasim

Mbrëmjen e djeshme, në prag të daljes së albumit të tij të 4-t “Views”, reperi Drake i është përgjigjur pyetjeve të Zane Lowe të radios Beats 1 sa u përket

Lexo me Shume

Ja kur do të mund ta blini albumin e ri të Drake

    Ja kur do të mund ta blini albumin e ri të Drake

  Të gjithë fansat e Drake do të gëzohen nga ky lajm. Këngëtari kanadez do të nxjerrë së shpejti në treg albumin e tij më të ri, madje tani ka

Lexo me Shume

Rihanna shtatzënë?

  Rihanna shtatzënë?

Rihanna dhe Drake janë përfolur kohët e fundit për një lidhje mes tyre, por deri tani asgjë nuk është konfirmuar

Lexo me Shume