Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Drafti final"

Reforma në drejtësi, mblidhet sot komisioni i posaçëm

    Reforma në drejtësi, mblidhet sot komisioni i posaçëm

Komisioni i Posaçëm për Reformën në Drejtësi do mblidhet në orën 15:00 të ditë së sotme për të diskutuar për draftin final. Mësohet se e pranishme në mbledhjen me dyer

Lexo me Shume