Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dr.Luke"

Dilema e Kesha-s: karriera apo e vërteta?

    Dilema e Kesha-s: karriera apo e vërteta?

Këngëtarja e mirënjohur, Kesha, ka bërë të ditur ditën e sotme se liria e karrierës së saj i është ofruar nga kompania më e madhe muzikore Sony, në këmbim të

Lexo me Shume