Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dr.Flori"

(Video) Mozzik ju sjell “Who let the dogs out” dhe pak nga Dr. Flori & Aurela

    (Video) Mozzik ju sjell “Who let the dogs out” dhe pak nga Dr. Flori & Aurela

Nuk besojmë se ka njeri që nuk e mban mend shprehjen e famshme të Baha Men “Who let the dogs out?”, frazë nga kënga hit e viteve 2000, me të

Lexo me Shume

Pse befas të gjithë janë kundër Dr.Florit?

    Pse befas të gjithë janë kundër Dr.Florit?

Florjan Kondi i njohur si Dr Flori u nda nga jeta rreth dy vite më parë. Familja e tij ka përfituar një pension të vecantë  prej 50 mijë lekësh, të

Lexo me Shume