Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dorian Ramaliu"

Dorian Ramaliu: Përfundimisht, jam Jonidator

    Dorian Ramaliu: Përfundimisht, jam Jonidator

Aktori dhe tashmë një ndër moderatorët e emisionit investigativ “Fiks Fare”, Dorian Ramaliu, duket se preferon këngëtaren Jonida Maliqi. Në foton më të fundit që Jonida ka postuar në rrjetin

Lexo me Shume