Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dorezimi"

Krim në familje, gruaja vret me sëpatë burrin teksa ai flinte

    Krim në familje, gruaja vret me sëpatë burrin teksa ai flinte

Një krim në familje është shënuar gjatë natës së mbrëmshme në fshatin Barbullush të bashkisë Vau i Dejës në Shkodër, përcjell Blitz.al. Mësohet se shtetësja 35-vjeçare Mirela Buzalli 35 vjeçe

Lexo me Shume

Ministria e Brendshme – 10 gjyqtarëve: Dorëzoni armët. Ja emrat

    Ministria e Brendshme – 10 gjyqtarëve: Dorëzoni armët. Ja emrat

Ministria e Punëve të Brendshme u ka kërkuar dhjetë gjyqtarëve që të dorëzojnë armët, pasi nuk janë përfitues të mbajtjes së armës pa leje, referuar ligjit të ri “Për armët”.

Lexo me Shume