Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Donald Hoxha"

Rrëzimi i helikopterit, identifikohen 2 viktimat! FA: Presim zbardhjen e ngjarjes!

    Rrëzimi i helikopterit, identifikohen 2 viktimat! FA: Presim zbardhjen e ngjarjes!

Detaje të reja dalin rreth ngjarjes së rëndë të ndodhur ditën e sotme rreth orës 14.00 në Malësinë e Madhe, ku për shkaqe ende të panjohura helikopteri i modelit EC145

Lexo me Shume