Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "dokumentim"

(FOTO) Nëna fotografon vetë gjithë procesin e lindjes

    (FOTO) Nëna fotografon vetë gjithë procesin e lindjes

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 16 Lisa Robinson Ward, një fotografe profesioniste, e ka marrë seriozisht profesionin e saj. Me një përkushtim të pabesueshëm, ajo ka memorizuar

Lexo me Shume