Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "dokumentar"

Dojna Mema dhe Sara Kapo sjellin Shote Galicën e kohëve moderne

Dojna Mema dhe Sara Kapo sjellin Shote Galicën e kohëve moderne

Kryengritësja kosovare, që luftoi për bashkimin e viseve shqiptare, do të gjallojë sërish falë idesë origjinale të moderatores së “Top Albania Radio”, Dojna Mema, projekti i së cilës bëri për

Lexo me Shume

Jeta e Rihanna-s, tani një film

    Jeta e Rihanna-s, tani një film

Nëse e ndiqni Rihanna-n në rrjetet sociale, sidomos në Instagram, mund të mendoni se dini çdo gjë nga jeta e saj. Por regjisori Peter Berg nuk mendon kështu. Ai ka

Lexo me Shume