Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dojna Mema"

Dojna Mema dhe Sara Kapo sjellin Shote Galicën e kohëve moderne

Dojna Mema dhe Sara Kapo sjellin Shote Galicën e kohëve moderne

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Kryengritësja kosovare, që luftoi për bashkimin e viseve shqiptare, do të gjallojë sërish falë idesë origjinale të moderatores së “Top Albania

Lexo me Shume