Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "doganiere"

Hiqeshin si doganierë, pranga katër shqiptarëve në Greqi

    Hiqeshin si doganierë, pranga katër shqiptarëve në Greqi

Policia greke ka vënë në pranga katër shtetas shqiptarë, të cilët vetëdeklaroheshin si doganierë. Ata janë arrestuar në Kalpaki, në afërsi të Kakavijës, ku forcat e policisë ndaluan mjetin e

Lexo me Shume