Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Djegie"

Djegia e autobusit në Krujë, lihet në burg shoferi

    Djegia e autobusit në Krujë, lihet në burg shoferi

Gjykata e Apelit ka vendosur të lërë në burg shtetasin “Skënder Jonuzaj”, shofer i autobusit që u përfshi nga flakët pak kohë më parë në qytetin e Krujës. Ai u

Lexo me Shume

Vlorë, asgjësohen 6 parcela me 8810 bimë kanabis sativa

    Vlorë, asgjësohen 6 parcela me 8810 bimë kanabis sativa

Policia e Vlorës ka asgjësuar 6 parcela me 8810 rrënjë bime kanabis sativa, në kuadër të operacionit kundër prodhimit dhe trafikimit të lëndëve narkotike. Mësohet se lënda narkotike ishte kultivuar

Lexo me Shume

Djegia e autobusit në Krujë, ndërrojnë jetë dy të moshuara në Greqi

    Djegia e autobusit në Krujë, ndërrojnë jetë dy të moshuara në Greqi

Dy prej të moshuarave që ndodheshin në autobusin që u përfshi nga flakët pak kohë më parë në Krujë, kanë ndërruar jetë duke mos u rezistuar dot plagëve të marra.

Lexo me Shume

Zjarri në Krujë, të plagosurat në gjendje kritike për jetën

    Zjarri në Krujë, të plagosurat në gjendje kritike për jetën

Dhjetë prej grave që mbetën të plagosura si pasojë e zjarrit që përfshiu autobusin një ditë më parë në Krujë, thuhet se janë në gjendje kritike për jetën. Shefi i

Lexo me Shume

Djegia e 4 makinave, ja dëshmitë e ndryshme të Desara Mançellarit dhe Filip Papajanit

    Djegia e 4 makinave, ja dëshmitë e ndryshme të Desara Mançellarit dhe Filip Papajanit

Pak ditë më parë, 23-vjeçarja Desara Mançellari u vuri flakën katër makinave, në shenjë hakmarrje ndaj ish-të dashurit të saj, Filip Papajanit. Ajo ka pranuar se ka qenë ajo që

Lexo me Shume

Dogji 4 makinat për hakmarrje, 23-vjeçarja në Polici: Shkak për ndarjen, nëna e ish-të dashurit

    Dogji 4 makinat për hakmarrje, 23-vjeçarja në Polici: Shkak për ndarjen, nëna e ish-të dashurit

Shtetësja 23-vjeçare Desara Mançellari u ndalua ditën e sotme nën akuzën e shkatërrimit të pronës private me zjarr. Pas grindjes me një djalë, ajo nuk ngurroi të hakmerrej duke djegur

Lexo me Shume