Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Djali"

Lojërat e Jonida Maliqit me të birin në fundjavë

    Lojërat e Jonida Maliqit me të birin në fundjavë

Përmes disa postimeve në rrjetet sociale, këngëtarja Jonida Maliqi ka ndarë me ndjekësit e saj disa momente të dashura të kësaj të diele, kaluar pranë dy njerëzve të shtrenjtë, të

Lexo me Shume

Gjendet pas 20 orësh, 9-vjeçari i zhdukur në Durrës

    Gjendet pas 20 orësh, 9-vjeçari i zhdukur në Durrës

Një ditë pas zhdukjes së një të mituri, Policia e Durrësit nisi hetimin për gjetjen e tij. Burime të policisë bëjnë së fundmi me dije se 9-vjeçari i zhdukur Brajan

Lexo me Shume

Krimi në familje, policia: Kurti u qëllua nga kunati i tij

    Krimi në familje, policia: Kurti u qëllua nga kunati i tij

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e shënuar mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, ku mbeti i vrarë shtetasi Artur Kurti. Policia konfirmon se në cilësinë e personit të dyshuar

Lexo me Shume