Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "dj"

(Intervistë) Muzikë dhe palestër me Dori DJ

(Intervistë) Muzikë dhe palestër me Dori DJ

  Kur pasioni të udhëheq është shumë më e thjeshtë t’i bësh gjërat ashtu siç duhet. Dorian Gjergji, një nga DJ-të e njohur dhe drejtor artistik në Top Albania Radio,

Lexo me Shume

Diplo dhe DJ Snake: “David Guetta na kopjoi këngën”

    Diplo dhe DJ Snake: “David Guetta na kopjoi këngën”

Plagjiatura në muzikë nuk është diçka e panjohur në industrinë muzikore, si në atë amerikane, edhe në atë botërore. Nëse zakonisht janë mediat ato që “hedhin” gurin për artistët që

Lexo me Shume