Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "DJ Khaled"

(Video) DJ Khaled rikthen Jay Z-në për të gjetur “çelësat”

    (Video) DJ Khaled rikthen Jay Z-në për të gjetur “çelësat”

Nëse ju kishte munguar pak rep nga Jay Z, atëherë DJ Khaled ju ka rezervuar një surprizë mjaft të këndshme. Ai ka publikuar, pak minuta pasi kishte mbaruar ceremonia e

Lexo me Shume