Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dj Blunt"

Blunt & Real me ritme të ngrohta, “Vera” – projekti më i ri muzikor

    Blunt & Real me ritme të ngrohta, “Vera” – projekti më i ri muzikor

Edon Dedi, i njohur ndryshe si Dj Blunt, në bashkëpunim me Real, ka lançuar pasditen e sotme projektin më të ri muzikor të titulluar “Vera”. Ky projekt është realizuar nga

Lexo me Shume