Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dj Aldo"

(Foto/Video) Axwell bën bashkë DJ-të shqiptarë

(Foto/Video) Axwell bën bashkë DJ-të shqiptarë

  Ata që patën mundësi ta ndiqnin mbrëmjen e djeshme DJ-in suedez Axwell, njëri nga trekëndëshi fantastik i “Swedish House Mafia”, kuptuan se sa shumë na paska munguar muzika. Ajo

Lexo me Shume