Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "#divorc"

Kujdes! Gjatë këtyre dy muajve të vitit rritet rreziku për divorc

    Kujdes! Gjatë këtyre dy muajve të vitit rritet rreziku për divorc

Sipas një studimi të ri, marsi dhe gushti janë dy muajt kur çiftet kanë më shumë gjasa që të paraqesin kërkesën për t’u divorcuar. Në studimin e tyre, sociologët u

Lexo me Shume

Gjykata e Beratit: Fëmijës ka nevojë t’i rrish me legenin me ujë nga mbrapa

    Gjykata e Beratit: Fëmijës ka nevojë t’i rrish me legenin me ujë nga mbrapa

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Një zgjidhje martese që po gjykohet nga Gjykata e Shkallës së Parë Berat është bërë publike në media për shkak të

Lexo me Shume

Sjelljet që lajmërojnë “ardhjen” e divorcit

    Sjelljet që lajmërojnë “ardhjen” e divorcit

Shpesh marrëdhënia në çift mund të shkojë shumë mirë, por më pas e gjeni veten në prag divorci dhe pyetja që lind është: “Si ndodhi?” Kjo sepse disa sjellje apo

Lexo me Shume

Marion Cotillard, arsyeja e ndarjes së çiftit Jolie-Pitt?

    Marion Cotillard, arsyeja e ndarjes së çiftit Jolie-Pitt?

Thashethemet sa vijnë dhe marrin përmasa të vërteta për sa i përket një ndarjeje të mundshme midis çiftit të njohur, Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Bëhet fjalë për një afeksion

Lexo me Shume

Nëna dhunon fëmijën 2 vjeç për t’i bërë presion bashkëshortit

    Nëna dhunon fëmijën 2 vjeç për t’i bërë presion bashkëshortit

Një nënë duke dashur të ndëshkonte ish-partnerin e saj, pasi e kishte lënë, gjeti mënyrën më makabre dhe më çnjerëzore për t’u hakmarrë. Gruaja nga Rusia e ka lënduar duke qëlluar

Lexo me Shume

6 shenjat që tregojnë se martesa po shkon në divorc

    6 shenjat që tregojnë se martesa po shkon në divorc

Edhe pse në fillim të lidhjes mund të jeni të bindur që personi që keni zgjedhur të keni në krahë është i duhuri dhe ju me zor prisni të martoheni

Lexo me Shume